اخبار روستا » عمرانی » عملکرد » گزارش
کد خبر : 846
سه شنبه - ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
با پیگیری دهیاری و شورای اسلامی روستای درسن آباد انجام شد .

اجرای زیر سازی و آسفالت خیابان امام خمینی و مالک اشتر

عملیات تعویض جداول ، اصلاح  سیستم نهر ها موجود ، تراش و آسفالت معابر و خیابان های مالک اشتر و امام خمینی (ره) به متراژ3700 متر مربع به منظور بسترسازی، توسعه ، رونق و آبادانی در راستای اجرای سیاست های عمرانی دهیاری و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به مرحله اجرا درآمد.

از جمله موارد اجرا شده میتوان به:

  1. تعویض جداول فرسوده
  2. اجرای لوله های کاروگیت و حذف نهر ها از سطح خیابان
  3. تعویض لوله های فاضلاب قدیمی و فرسوده
  4. اجرای تراش و زیر سازی با بتن
  5. و اجرای آسفالت خیابان اشاره نمود .

این پروژه به همت دهیاری و کمک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اجرا و به مرحله بهره برداری رسید .

با پیگیری دهیاری و شورای اسلامی درسن آباد صورت گرفت؛

راه اندازی نسل چهارم اینترنت همراه اول در روستای درسن آباد

آنتن دهی و دسترسی  اینترنت تلفن همراه به مشترکان همراه اول در روستا تقویت شد .

اجرای تقویت دکل همراه اول در روستا و نصب ماژول 4G جهت دسترسی اهالی محترم به اینترنت پر سرعت همراه  و آنتن دهی مناسب مشترکین صورت گرفت .
با فعال شدن این سرویس مشترکان همراه اول می‌توانند از خدمات و امکانات اینترنت پرسرعت، امکان انتقال فایل‌های حجیم‌ و پرمحتواتر در مدت زمان کمتر، بهبود مدت زمان پاسخگویی شبکه و غیره استفاده نمایندبا فعال شدن این سرویس مشترکان همراه اول می‌توانند از خدمات و امکانات اینترنت پرسرعت، امکان انتقال فایل‌های حجیم‌ و پرمحتواتر در مدت زمان کمتر، بهبود مدت زمان پاسخگویی شبکه و غیره استفاده نمایند.

 

تقویت دکل تلفن همراه روستا

اجرای تقویت دکل همراه اول در روستا و نصب ماژول 4G جهت دسترسی اهالی محترم به اینترنت پر سرعت همراه 

احداث فضای سبز ضلع شمالی

احداث فضای سبز ضلع شمالی

<a href=درسن آباد " width="960" height="960" srcset="http://dorsanabad.ir/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp-Image-2020-04-16-at-23.43.15.jpeg 960w, http://dorsanabad.ir/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp-Image-2020-04-16-at-23.43.15-300x300.jpeg 300w, http://dorsanabad.ir/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp-Image-2020-04-16-at-23.43.15-150x150.jpeg 150w, http://dorsanabad.ir/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp-Image-2020-04-16-at-23.43.15-768x768.jpeg 768w" sizes="(max-width: 960px) 100vw, 960px" />

99/01/25

 

اجرای زیر سازی و آسفالت خیابان امام خمینی

اجرای زیر سازی و آسفالت خیابان امام خمینی و مالک اشتر به همراه اجرای سیستم فاضلاب کارو گیت

1399/04/03 انتخاب پیمانکار توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی 

1399/04/10 اجرای آسفالت 

DCIM100MEDIADJI_0041.JPG


DCIM100MEDIADJI_0042.JPG


DCIM100MEDIADJI_0037.JPG


DCIM100MEDIADJI_0038.JPG

اجرای زیر سازی و آسفالت خیابان نیلوفر ضلع غربی

اجرای پروژه زیر سازی و آفالت خیابان نیلوفر

توسط دهیاری و شورای اسلامی درسن آباد صورت گرفت؛

تهیه و توزیع پک های پیشگیری از بیماری کرونا در سطح روستای درسن آباد

وحید حاتم زاده دهیار روستا از تهیه و توزیع پکهای پیشگیری از بیماری کرونا در سطح روستا خبرداد و گفت: با توجه به شرایطی که کشور در آن قرار دارد در حاضر سلامتی اهالی از اولویت های مجموعه دهیاری و شورای اسلامی روستای درسن آباد است و ارتقای سلامت در سطح روستا نیازمند مشارکت همه جانبه اهالی است .

 

در آئینی چهار دهیار بخش کهریزک با فرمانده کلانتری ۱۷۵ باقرشهر به مناسبت هفته ناجا دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی دهیاری و شورای اسلامی درسن آباد: وحید حاتم زاده ، اسماعیل آقاخانی ، مسعود چراغعلی و امید کریمی دهیاران چهار روستای بخش کهریزک با حضور در کلانتری ۱۷۵ باقرشهر و نشستی صمیمی هفته نیروی انتظامی را به ایشان و همکارانشان تبریک گفتند.
هفته نیروی انتظامی فرصتی برای ارتباط بیشتر بخش های مختلف جامعه با پلیس است و مأموران انتظامی در جای جای کشور عزیزمان حضور دارند و هفته نیروی انتظامی فرصتی برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با نیروی انتظامی و آشنایی با خدمات این نیرو است.

دیدار رئیس اداره کتابخانه های شهرستان ری با دهیار روستای درسن آباد

علی اکبر قربانی رییس اداره کتابخانه های شهرستان  با وحید حاتم زاده دهیار روستای درسن آباد بخش کهریزک شهرستان ری  ملاقات نمودند. علی اکبر قربانی در این دیدار ضمن قدردانی از خدمات شورای اسلامی و دهیار روستا بر ضرورت توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در روستاها تاکید نمودند. در ادامه وحید حاتم زاده دهیار روستای درسن آباد نیز ضمن قدردانی از دیدار حضوری رئیس اداره کتابخانه های شهرستان ری اظهار داشتند روستای درسن آباد با جمعیت حدود ۱۸۰۰ نفر دارای جمعیتی قریب به ۹۰۰ نفر جوان می باشد که نیازمند به فضاهای فرهنگی مناسب می باشند و در سالهای گذشته سوله ورزشی در این روستا به همت دهیاری ساخته شده و مقرر گردید زمینی به متراژ ۲۰۰۰ متر برای کارهای فرهنگی شامل یک باب مدرسه ۱۶ کلاسه و یک باب کتابخانه عمومی اختصاص یابد. در صورت ساخت این مجموعه مردم روستاهای اطراف نیز  می توانند از این مکان فرهنگی بهره مند شوند.”

تقدیر رئیس شورا و دهیار روستای درسن آباد از کار آفرینان روستا

طی مراسمی رئیس شورا و دهیار روستای درسن آباد با حضور خانم علیمحمدی مسئول بانوان، نائب رئیس شورای بخش و خانم عبدالله فر مسئول امور بانوان بخشداری کهریزک از زحمات کارآفرینان این روستا با اهدای لوح تقدیر و تجلیل کردند.

وحید حاتم زاده دهیار روستای درسن آباد ضمن تبریک و تهنیت روز ملی مهارت و کارآفرینی، گفت: کارآفرینان دارای روحیه نوگرایی یا انعطاف پذیری ادراکی هستند، یعنی توانایی دور شدن ازیک قاعده مشهور و مقبول عامّه و پذیرش یک قاعده جدید را دارند.

وی در ادامه افزود: این کارآفرینان پیچیدگی را بر سادگی ترجیح می دهند، به این مفهوم که به چالش های جدید و مسائل پیچیده توجه می کنند، استقلال رأی دارند و به خود، متّکی هستند. اعتماد به نفس دارند و توانایی خود را باور دارند. تمرکز ذهنی دارند و به طور فعال و پرتلاش به ایده ها وفکرهای تازه می پردازند تا با تلاش خود همواره با دانش و آگاهی به دنبال کسب اهداف و موفقیت باشند.