رفتن به بالا

دهیاری روستای درسن آباد بخش کهریزک

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April
اوقات شرعی

سالن ورزشي چند منظوره شهيد حيدري زاده روستاي درسن آباد كهريزك عصر سه شنبه با حضور استاندار تهران، فرماندار ويژه شهرستان ري و جمعي از ورزشكاران اين روستا به بهره برداري رسيد.

فرماندار ویژه شهرستان ری در آیین بهره برداری از این سالن چند منظوره اظهار داشت: این سالن در زمینی به مساحت یک هزار و ۶۹۴ متر مربع و با اعتبار ۱۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات ارزش افزوده در طی ۶ ماه احداث شد.
هدایت الله جمالی پور عنوان کرد: این طرح شامل یک هزار و ۳۸ متر مربع سالن ورزشی، ۶۰۴ متر مربع ساختمان اداری و سالن کارآفرینی و ۳۶۰ متر مربع نیز محوطه حیاط است.
وی اضافه کرد: سالن ورزشی شهید حیدری زاده روستای درسن آباد کهریزک برای ورزش های فوتبال سالنی، هندبال، بسکتبال، کشتی، بدنسازی و والیبال طراحی شده است.
معاون استاندار تهران با اشاره به اینکه دولت توجه ویژه ای به توسعه روستاها دارد، عنوان کرد: روستاهای شهرستان ری تبدیل به کارگاه عمرانی در حوزه راه روستایی، سالن های چند منظوره ورزشی و آب و فاضلاب شده است.
وی ادامه داد: تمامی روستاهای بالای پنج هزار نفر این شهرستان دارای اماکن ورزشی استاندارد و امکانات رفاهی مناسب مانند بوستان، بلوار و آب شرب مناسب هستند.
روستای درسن آباد با ۲۳۴ خانوار و ۵۰۰ هکتار اراضی کشاورزی مرغوب در ۲ کیلومتری جنوب پالایشگاه نفت تهران و در محدوده شهر کهریزک واقع شده است.

 

 

 

اخبار مرتبط